FLAVIA umývadlo 60x50cm, liaty mramor, biela 68061
FLAVIA umývadlo 60x50cm, liaty mramor, biela 68061
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-68061 |
- Závesné na stenu iba pomocou konzol , ktoré je nutné prikúpiť
- Prepadová súprava je súčasťou dodávky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLAVIA |
| Rozmer | 60x10x50 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.7100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831898 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
PURITY keramické umývadlo 60x42cm (2507) 10PL50060
expedícia do 8 dní146,58 €
Pri platbe vopred iba 139,00 €
ORINOKO umývadlo 60x45cm, liaty mramor, biela OR060
expedícia do 8 dní203,50 €
Pri platbe vopred iba 193,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PRIORI keramické umývadlo, priemer 41,5 cm, bronz PI032
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
DALMA keramické umývadlo 58,5x39x14 cm, marfil MM227
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
PICOBELLO keramické umývadlo na dosku 60x34m, biela AR486
expedícia do 8 dní140,18 €
Pri platbe vopred iba 133,00 €


