FLORI držiak uterákov otvorený, chróm RF006
FLORI držiak uterákov otvorený, chróm RF006
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF006 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 237x25x70 mm |
| Šírka | 237 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4290 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871009 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, chróm RF017
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Podobný tovar
PIRENEI pevný držiak uterákov 410mm, chróm PI2213
na objednávku53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať

