Fondúra obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P varianta GF5012GF5001
Fondúra obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P varianta GF5012GF5001
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GF5012GF5001 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | FONDURA |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 495 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 96.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913899744 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x3, 5cm HI120100
expedícia do 8 dní448,97 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-10CL-B
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €
527,23 €
Pri platbe vopred iba 487,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-12MR-CH
expedícia do 8 dní763,40 €
Pri platbe vopred iba 705,00 €


