FORATA nástenná vaňová batéria, chróm FT010
FORATA nástenná vaňová batéria, chróm FT010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FORATA |
| Šírka | 193 mm |
| Hĺbka | 182 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Hmotnosť / ks | 2.9730 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931284 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Ručná sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chróm 1204-17
expedícia do 8 dní13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Podobný tovar
GINKO nástenná vaňová batéria, chróm 1101-10
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
SPY nástenná vaňová batéria, biela mat PY10/14
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €


