ICONIC nástenná vaňová batéria, chróm UBC-AF010
ICONIC nástenná vaňová batéria, chróm UBC-AF010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 307 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Integrovaný v rukojeti |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961748 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať

