VERSI vaňová batéria s pripojením do podlahy, chróm RV021
VERSI vaňová batéria s pripojením do podlahy, chróm RV021
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV021 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 850 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987779 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Podobný tovar
BEBÉ vaňová batéria na pripojenie do podlahy, chróm BB021
expedícia do 8 dní974,49 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 115 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8A5-115L-120P-70-00
expedícia do 10 dní535,96 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s pravými pántami 115 x 120 cm, čierny rám, čierna - 8A4T-115-120-70-70-P
expedícia do 10 dní462,36 €

