FORATA podomietková umývadlová batéria, dĺžka hubice 23cm, biela mat FT118/14
FORATA podomietková umývadlová batéria, dĺžka hubice 23cm, biela mat FT118/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT118/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 218 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913932281 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 5/4", odpad 32 mm, okrúhly, biela mat SI514
expedícia do 8 dní98,19 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Podobný tovar
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VERSI podomietková umývadlová batéria, čierna mat RV018/15
expedícia do 8 dní376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €
ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, čierna mat UT018VB
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
SOLARIS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm / čierna WD008CB
expedícia do 8 dní163,92 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €

