FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900 mm, rohový vstup FL1012LFL1090R
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900 mm, rohový vstup FL1012LFL1090R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1012LFL1090R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 795 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 93.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903427 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900x800mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1990EL3215EL3215
expedícia do 8 dní717,20 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000 mm, Ľ/P variant AL4012BAL6112B
expedícia do 8 dní843,28 €
Pri platbe vopred iba 779,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm L/P variant EL1315EL3415
expedícia do 8 dní523,75 €
Pri platbe vopred iba 484,00 €


