FORTIS LINE sprchové dvere 900mm, číre sklo, pravé FL1090R
FORTIS LINE sprchové dvere 900mm, číre sklo, pravé FL1090R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1090R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm |
| Tvar | Dvere do kombinácie |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 42.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913867989 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
FORTIS LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo, ľavé FL1010L
expedícia do 8 dní542,01 €
Pri platbe vopred iba 502,00 €
FORTIS LINE bočná stena 800mm, číre sklo FL3580
expedícia do 8 dní254,61 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
FORTIS LINE bočná stena 1000mm, číre sklo FL3510
expedícia do 8 dní291,04 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1290B
expedícia do 8 dní520,52 €
Pri platbe vopred iba 482,00 €
ALTIS LINE posuvné dvere 880-900mm, výška 2000mm, číre sklo AL1590C
expedícia do 8 dní382,11 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
ZOOM sprchové dvere do niky 900mm, číre sklo, ľavé ZL4915L-01
expedícia do 8 dní426,50 €
Pri platbe vopred iba 394,00 €


