GALI keramické umývadlo 60x42 cm, biela TU0177
GALI keramické umývadlo 60x42 cm, biela TU0177
| Výrobca: | Výrobca: CERASTYLE |
| Kód: | Kód: UBC-TU0177 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 60x42 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935879 |
| Taric | 69109000 |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NERON keramické umývadlo 60x48 cm, biela 201.128.0
expedícia do 8 dní92,43 €
Pri platbe vopred iba 86,00 €
BRAND keramické umývadlo 60x45cm, biela TU0428
expedícia do 8 dní104,96 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €
Aqualine DURU keramické umývadlo 60x40 cm, biela TU0351
expedícia do 8 dní75,87 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €


