GEMINI LED podsvietené zrkadlo 600x800mm GM060
GEMINI LED podsvietené zrkadlo 600x800mm GM060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GM060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GEMINI |
| Rozmer | 60x80x2 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1596 lm |
| Životnosť (LED) | 30000 hodin |
| Výbava | Osvetlenie, Otočné o 90°, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 9.2200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825958 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 70 cm, priehľadná, biela - 800-085-202-20-00-070
expedícia do 10 dní347,49 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 80 cm, 8 mm priehľadná, biela - 800-085-202-04-20-080
expedícia do 10 dní456,47 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 202 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-085-104-70-00
expedícia do 10 dní253,25 €


