GERDA keramické umývadlo 36x25cm AR362
GERDA keramické umývadlo 36x25cm AR362
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR362 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 36x10x25 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 6.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913920561 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
CITY keramické umývadlo hranaté 40x18x35 cm KE040
expedícia do 8 dní84,69 €
Pri platbe vopred iba 80,00 €
NORM umývadlo s otvorom, 35x12x26 cm, ExtraGlaze 8650111
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 255,47 €
Pri platbe vopred iba 1 162,00 €


