GINKO nástenná sprchová batéria, čierna mat 1101-11B
GINKO nástenná sprchová batéria, čierna mat 1101-11B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1101-11B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Výška | 124 mm |
| Hĺbka | 131 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.5460 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913884818 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Držiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat SD615
expedícia do 8 dní32,73 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Podobný tovar
LATUS nástenná sprchová batéria, čierna mat
expedícia do 8 dní216,68 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Matias 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Savita, čierna - 6502-77-672601-50-B
expedícia do 10 dní300,30 €
Mexen Matias 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Elia, čierna - 6502-77-670101-50-B
expedícia do 10 dní264,46 €
Mexen Andres 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Rita, čierna - 6515-77-670300-50
expedícia do 10 dní273,43 €


