GLAMOUR držiak toaletného papiera bez krytu, chróm 5724
GLAMOUR držiak toaletného papiera bez krytu, chróm 5724
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5724 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | GLAMOUR |
| Rozmer | 157x27x82 mm |
| Šírka | 157 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3350 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341152706 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
IL GIGLIO držiak toaletného papiera bez krytu, chróm A92413
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, chróm RF017
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND držiak toaletného papiera, chróm (104212032) XR703
expedícia do 8 dní27,40 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Držiak toaletného papiera s poličkou 35x7x9, 5cm, čierna mat 33214
expedícia do 8 dní44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
X-ROUND WHITE držiak toaletného papiera, biela mat XR703W
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €

