GLAMOUR držiak uterákov 450x82mm, chróm 572145
GLAMOUR držiak uterákov 450x82mm, chróm 572145
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-572145 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | GLAMOUR |
| Rozmer | 449x20x82 mm |
| Dĺžka | 449 mm |
| Šírka | 449 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341152676 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
COLORADO držiak uterákov 350x80mm, chróm 692135
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
COLORADO držiak uterákov 450x80mm, chróm 692145
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
X-SQUARE držiak uterákov 500mm, chróm (132204022) XQ402
na objednávku40,57 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo žľab 70x6,5 cm, vr. nerez roštu a sifónu so suchou uzáverou, plastový M-CZ11PS
expedícia do 8 dní56,70 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €


