GRANDE keramická nádržka pre WC kombi, biela GR410.00CB00E.0000
GRANDE keramická nádržka pre WC kombi, biela GR410.00CB00E.0000
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-GR410.00CB00E.0000 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 42,5x33x18 cm |
| Šírka | 425 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 18.5000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8698531150589 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | nádržka |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Splachovací a napúšťací mechanizmus so STOP tlačidlom IT5030
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
GRANDE WC misa XL pre kombi, spodný/zadný odpad, biela GR360.11CB00E.0000
expedícia do 8 dní383,54 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALCA APZ101BLACK-850 Low - Podlahový žľab s okrajom pre perforovaný rošt, čierna-mat
expedícia do 4 dní198,50 €
Podlahový linear. žľab 850 mm, spodný D40, drops mat, nerez rámček CH 850/S40 DN 1
expedícia do 8 dní124,56 €

