GRETA galerka s LED osvetlením, 50x70x14cm, čierna mat GR055-0035
GRETA galerka s LED osvetlením, 50x70x14cm, čierna mat GR055-0035
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR055-0035 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GRETA |
| Rozměr | 50x70x14 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Pravé |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 15.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972355 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 50cm, chróm SH050
expedícia do 8 dní20,28 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 140 cm, 2 zásuvky, drážkovaná, dub - 91A20-14047-2-BFF81
expedícia do 10 dní474,14 €


