Hlavová sprcha, priemer 220mm, ABS/chróm/biela SK852
Hlavová sprcha, priemer 220mm, ABS/chróm/biela SK852
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK852 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 220 mm |
| Výška | 14 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964008 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, chróm BR401
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Ručná masážna sprcha, 4 režimy sprchovania, priemer 123mm, chróm 1204-10
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Drezová batéria Hansgrohe Focus M41 nízkotlaková s otočným ramienkom chróm 31804000
expedícia do 4 dní157,29 €
Lila drezová batéria nástenná 100 mm s ramienkom trubkovým pr. 18 mm - 300 mm CBEE301A06
expedícia do 8 dní38,00 €

