IDEA keramické umývadlo 42x18x42 cm, na dosku, bez prepadu WH100
IDEA keramické umývadlo 42x18x42 cm, na dosku, bez prepadu WH100
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WH100 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | IDEA |
| Rozmer | 43x18x43 cm |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Hmotnosť / ks | 11.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899225 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €


