PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41 cm, modré kvety PI038
PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41 cm, modré kvety PI038
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PI038 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIORI |
| Rozměr | 41x15 cm |
| Průměr | 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947766 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | ostatní |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, čierna mat 38TP0163I
expedícia do 8 dní31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PRIORI keramické umývadlo, priemer 42cm, hnedá so vzorom PI010
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
CREST L betónové umývadlo vrátane výpuste, 40x22 cm, béžový granit AR410
expedícia do 8 dní129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
MARAGUA sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 39,5 cm, zlatá
expedícia do 8 dní247,28 €
Pri platbe vopred iba 235,00 €


