INDUSTRY nástenná vaňová batéria, nikel/čierna 5181TT8

- Doprava zadarmo nad 150€
INDUSTRY nástenná vaňová batéria, nikel/čierna 5181TT8
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5181TT8 |
- Princíp progresívnej kartuše: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá. Prietok vody nie je možné regulovať.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Progresívne kartuše |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť | 3.5460 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879296 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
.
Doporučujeme přikoupit
Kovová sprchová hadica, opletená, 175 cm, nikel FLE10NK
na objednávku49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
DANIELA ručná sprcha, 200mm, mosadz/chróm 1204-13
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIRKÉ BLACK nástenná vaňová batéria, čierna páčka, chróm KI10NC
expedícia do 8 dní181,11 €
Pri platbe vopred iba 172,00 €
KIRKÉ CRYSTAL nástenná vaňová batéria, páčka kryštál, zlato KI10KZ
expedícia do 8 dní277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €

