INDUSTRY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm / čierna 5185XTT
INDUSTRY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm / čierna 5185XTT
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5185XTT |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Priemer zátky | 170 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 170 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Progresívna kartuša |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879340 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
287,83 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
TRAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 655
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm / zlato SET305-102
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €

