INDUSTRY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, nikel/čierna 5185XTT8

- Doprava zadarmo nad 150€
INDUSTRY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, nikel/čierna 5185XTT8
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5185XTT8 |
- Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny
- Princíp progresívnej kartuše: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá. Prietok vody nie je možné regulovať.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Priemer | 170 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Progresívne kartuše |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť | 1.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879357 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
TRAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 655
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €

