INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, ivory 10NF41001-2K
INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, ivory 10NF41001-2K
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF41001-2K |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Rozměr | 36,5x53 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687016879 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, ivory 38TP0165I
expedícia do 8 dní31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, biela 10NF41001
expedícia do 8 dní202,09 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, biela mat 10NF41001-2L
expedícia do 8 dní306,69 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €


