INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, ivory 10NF65055-2K
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, ivory 10NF65055-2K
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF65055-2K |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | INFINITY |
| Rozmer | 55x36 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 9.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687017906 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | hnědá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Exo s otočnými ramenami 160 cm, priehľadné, zlaté - 819-160-000-50-00
expedícia do 10 dní279,78 €
SANSWISS TOP LINE S Dvojdielne posuvné dvere s pevnými stenami, čierna mat číre TLS41600607
na objednávku873,87 €
Pri platbe vopred iba 809,00 €
Sprchové dvere Mexen Mist L s otočnými dverami 160 cm, priehľadné, kartáčované zlato - 8A4L-160-001-55-00
expedícia do 10 dní359,27 €


