INSIA polička na uteráky s hrazdou 600 mm, chróm IS028
INSIA polička na uteráky s hrazdou 600 mm, chróm IS028
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IS028 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INSIA |
| Rozmer | 656x105x216 mm |
| Šírka | 656 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 216 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913934025 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
X-SQUARE polička na uteráky s hrazdou 650x110x215mm, chróm (132205072) XQ601
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 160 x 90 cm, grafit, biela - 871-160-090-41-20
expedícia do 10 dní544,81 €
DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900mm L/P varianta GD4616B-02
expedícia do 8 dní881,49 €
Pri platbe vopred iba 814,00 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 160 x 90 cm, matná, čierna - 871-160-090-31-70
expedícia do 10 dní541,85 €

