ISPIR betónové umývadlo vrátane výpuste, 40cm, biely pieskovec
ISPIR betónové umývadlo vrátane výpuste, 40cm, biely pieskovec
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR474 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x12 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení obsahuje | Výpust |
| EAN | 8590913128738 |
| Taric | 68109900 |
| Hmotnost / ks | 6.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | imitace kamene |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, antracit AU101
expedícia do 8 dní259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
AURUM nerezové umývadlo na dosku, priemer 38 cm, vrátane výpuste, tepané, zlato mat
expedícia do 8 dní276,09 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
BLOK kamenné umývadlo priemer 40 cm, leštený víly mramor 2401-34
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €

