JUMPER podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm JM042
JUMPER podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm JM042
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JM042 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JUMPER |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 180 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Prietok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnosť / ks | 2.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862984 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
DANIELA posuvný držiak sprchy, 600mm, chróm 1202-06
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
SLIM hlavová sprcha, štvorec 300x300mm, leštená nerez MS563
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Podobný tovar
MIXONA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MG042
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm PY42
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MIXONA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MG042
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KA42
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
TURSI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm TI043
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €


