KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, páčka kryštál, chróm KI42KC
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, páčka kryštál, chróm KI42KC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI42KC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 190 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864544 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko 350 mm, chróm, tvar L BR351
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
498,05 €
Pri platbe vopred iba 460,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UT042V
expedícia do 8 dní151,77 €
Pri platbe vopred iba 140,00 €
LATUS podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1102-41
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €

