KAISA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, 235mm, čierna / zlato mat ZT092
KAISA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, 235mm, čierna / zlato mat ZT092
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ZT092 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| Šířka | 38 mm |
| Výška | 316 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 235 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913980176 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
3,12 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
145,52 €
Pri platbe vopred iba 138,00 €
ULTRAMIX telo dvojprvkové stojankové umývadlové batérie bez výpuste, zlato mat UT019G-1
na objednávku437,61 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
AXIA trojprvková umývadlová batéria bez výpuste, chróm 502/S
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €

