KIRKÉ BLACK stojanková umývadlová batéria s výpustou, čierna páčka, zlato KI02NZ
KIRKÉ BLACK stojanková umývadlová batéria s výpustou, čierna páčka, zlato KI02NZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02NZ |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 182 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931703 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
RETRO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku70,44 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', zlato 2020ZL
expedícia do 8 dní62,26 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT017VBC
expedícia do 8 dní448,04 €
Pri platbe vopred iba 414,00 €
ULTRASAN trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT017V
expedícia do 8 dní343,85 €
Pri platbe vopred iba 318,00 €
429,63 €
Pri platbe vopred iba 397,00 €

