ULTRATAP stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT002TG
ULTRATAP stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT002TG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT002TG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 179 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0490 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989582 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Niklas NI1SS-RK 657x952 Kábel vpravo Leštená nerez NI1SS-RK
expedícia do 7 dní446,45 €
Pri platbe vopred iba 423,00 €
430,08 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €

