KIRKÉ WHITE stojanková umývadlová batéria s výpustou, biela páčka, bronz KI02BB
KIRKÉ WHITE stojanková umývadlová batéria s výpustou, biela páčka, bronz KI02BB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02BB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 182 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838903 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 500 x 700 mm, bočné pripojenie, 997 W, antracit W422-050-070-66
na objednávku116,55 €


