ULTRATAP dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT019TG
ULTRATAP dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT019TG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019TG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9560 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989667 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRAX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm 617/S
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT002V
expedícia do 8 dní139,96 €
Pri platbe vopred iba 129,00 €
CUBEMIX stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm UBC-CM006
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €

