ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT002G
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT002G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT002G |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 159 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988370 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VERSI stojanková umývadlová batéria, výška 240mm, bronz RV004/18
expedícia do 8 dní334,08 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
ULTRAMIX telo dvojprvkové stojankové umývadlové batérie bez výpuste, čierna mat UT019B-1
na objednávku385,68 €
Pri platbe vopred iba 366,00 €
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, čierna mat/chróm UT004BC
expedícia do 8 dní264,30 €
Pri platbe vopred iba 244,00 €

