KAYRA stojanková drezová batéria, chróm K1052
KAYRA stojanková drezová batéria, chróm K1052
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-K1052 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.9840 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833861 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
KIRKÉ stojančeková drezová batéria, chróm KI14C
expedícia do 8 dníANTEA stojánková drezová batéria s retro hubicou, chróm / zlato 3122
expedícia do 8 dníKIRKÉ WHITE stojanková drezová batéria, biela páčka, chróm KI14BC
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

