KERALA umývadlová skrinka 80x35x47, 5cm, 1x zásuvka, carina
KERALA umývadlová skrinka 80x35x47, 5cm, 1x zásuvka, carina
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR080-4141 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| Rozměr | 80x35x47,5 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 23.7433 kg |
| EAN | 8590913995170 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KERALA doska Rockstone 82x1, 2x48, 5cm, biela mat KR080-0101 58695
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
PREMIO doska kompozit 82x1, 2x48, 5cm, čierna mat PRE080-3535 58265
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
698,74 €
Pri platbe vopred iba 652,00 €
BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 181x51, 5cm (80+20+80cm), biela mat BL181-0101-80 58666
na objednávku761,03 €
Pri platbe vopred iba 722,00 €
BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 181x51, 5cm (90+90cm), biela mat BL181-0101-90 58667
na objednávku761,03 €
Pri platbe vopred iba 722,00 €

