Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 140x70x4cm, biela ExtraGlaze
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 140x70x4cm, biela ExtraGlaze
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-47140711 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 140x70x4 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 40 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Vlastnosti | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 38.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168413 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (6ks/sada) PV006
expedícia do 8 dní22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s poličkou 90 x 200 cm, čierny rám, ružové zlato - 800-090-121-60-70
expedícia do 10 dní270,92 €
Mexen Kyoto L zaoblená Walk-in sprchová stena 90 x 200 cm, transparentná, kartáčovaný nikel - 800-090-103-97-06
expedícia do 10 dní270,92 €
Mexen Velar Walk-in sprchová stena 90x200, 8 transp., brúsené zlato 871-090-000-03-55
expedícia do 10 dní264,46 €

