Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 140x80x4cm, biela ExtraGlaze
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 140x80x4cm, biela ExtraGlaze
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-47140811 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 140x80x4 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 40 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Vlastnosti | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 45.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168420 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (6ks/sada) PV006
expedícia do 8 dní22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-80MR-CH
expedícia do 8 dní705,74 €
Pri platbe vopred iba 652,00 €
Sprchovací kút Mexen Lunar-B s pravými pántami 100 x 80 cm, priehľadný, biely - 832-100-080-20-00-P
expedícia do 10 dní418,16 €
REA Sprchová kabína Look Black 80x100 + Sprchová vanička Look White KPL-K7900 KPL-K7900
expedícia do 12 dní307,28 €
Pri platbe vopred iba 299,00 €

