Keramické umývadlo 45x35cm 10TP71045
Keramické umývadlo 45x35cm 10TP71045
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10TP71045 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 45x17,5x35 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 8.2480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687062517 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Podobný tovar
Aqualine Keramické umývadlo 40x25 cm, biela 4000
expedícia do 8 dní37,16 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRAVERTINO dlažba Antracita Pulido 60x120 (1,44m2) TRV004
expedícia do 8 dní55,55 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €


