KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, bronz KI41KB
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, bronz KI41KB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41KB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.9200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864520 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Držiak sprchy otočný s vyústením, bronz SUP4B6
expedícia do 8 dní51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Mohlo by vás zaujímať
424,42 €
Pri platbe vopred iba 392,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UT042VB
expedícia do 8 dní203,87 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €
498,05 €
Pri platbe vopred iba 460,00 €


