ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041B
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988240 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €

