KIRKÉ WHITE nástenná sprchová batéria, biela páčka, zlato KI11BZ
KIRKÉ WHITE nástenná sprchová batéria, biela páčka, zlato KI11BZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11BZ |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 158 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844959 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, zlato SAL0035
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN nástenná sprchová batéria, chróm UT011V
expedícia do 8 dní203,87 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €
KIRKÉ nástenná sprchová batéria, bronz KI11B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €

