KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela páčka, zlato KI42BZ
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela páčka, zlato KI42BZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI42BZ |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 190 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844973 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, zlato SAL0035
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
ANTEA držiak sprchy s vyústením, zlato 981R5 56442
na objednávku124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať

