KUBE X keramické dvojumývadlo 120x47cm, bez otvoru, čierna mat
KUBE X keramické dvojumývadlo 120x47cm, bez otvoru, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9425026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167485 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, čierna mat PVC26
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
KUBE X keramické dvojumývadlo 120x47 cm, biela EtraGlaze 9425111
expedícia do 8 dní704,09 €
Pri platbe vopred iba 668,00 €

