NUBES keramické dvojumývadlo 120x50cm, brúsená hrana, bez otvoru biela ExtraGlaze 96259011
NUBES keramické dvojumývadlo 120x50cm, brúsená hrana, bez otvoru biela ExtraGlaze 96259011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96259011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 120x19x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 41.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160646 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 120cm, čierna PANB120N
na objednávku241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
CLASSIC keramické dvojumývadlo 125x54 cm, biela ExtraGlaze 8725111
expedícia do 8 dní600,92 €
Pri platbe vopred iba 570,00 €


