PURA keramické dvojumývadlo Slim 122x46cm, biela ExtraGlaze 8888111
PURA keramické dvojumývadlo Slim 122x46cm, biela ExtraGlaze 8888111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8888111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 32.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162947 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PURA čelný držiak uterákov 122cm, chróm PAPRD122
na objednávku220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Kúpeľňový radiátor Pluto P2B/2 105x1500 Čierna P2B/2
na objednávku459,21 €
Pri platbe vopred iba 435,00 €
537,09 €
Pri platbe vopred iba 509,00 €


