EZARA dvojumývadlová skrinka 120x55x46cm, biela lesk EZ121-3030
EZARA dvojumývadlová skrinka 120x55x46cm, biela lesk EZ121-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ121-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x55x46 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.1806 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113840 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
36,64 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
PURA keramické dvojumývadlo Slim 122x46cm, biela ExtraGlaze 8888111
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RAV SLEZÁK Batéria termostatická sprchová vývod 3/4“ zlatá lesklá TRM81.5Z
expedícia do 8 dní180,29 €

