LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm (80+20+80cm), biela mat LE080-3131-04
LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm (80+20+80cm), biela mat LE080-3131-04
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE080-3131-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 181x46x51,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 88.6690 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913978111 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EZARA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, dub cuneo EZ801-2525
expedícia do 8 dní387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
7 873,33 €
Pri platbe vopred iba 7 348,00 €
935,50 €
Pri platbe vopred iba 873,00 €


