Kúpeľňový set THEIA 105, biela KSET-066 KSET-066
Kúpeľňový set THEIA 105, biela KSET-066 KSET-066
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-066 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1050 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 10.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 791 lm |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 88.7600 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953842 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
PAX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm XA02
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WAVE dvojumývadlová skrinka 180x50x48cm, biela WA181
na objednávku1 100,69 €
Pri platbe vopred iba 1 027,00 €
472,98 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €


